Виробництво

ВКП “Котлогаз” надає повний комплекс робіт з реалізації проектів розробки та виготовлення нестандартного технологічного обладнання та металоконструкцій різного профілю, починаючи із закупівлі сировини та комплектуючих та закінчуючи монтажем виготовленого обладнання на території Замовника.

Маючи сучасну власну виробничу базу ВКП “Котлогаз”, за узгодженим ТЗ, розробить та виготовить будь-які види нестандартного обладнання, оснащення, механічних засобів транспортування, допоміжних пристроїв та металоконструкцій, наливних ємностей, деаераторів, складів, блокових котелень тощо.

Для багатьох підприємств різних галузей промисловості, які не бажають обтяжувати себе утриманням власних технічних служб та верстатного парку, стоїть проблема з розміщенням несерійних та дрібносерійних замовлень на нестандартне обладнання.
ВКП “Котлогаз” прагне надати своїм клієнтам комплексні послуги та убезпечити їх від непрофільних видів діяльності:

1. Проектування та виготовлення нестандартного обладнання
2. Реконструкція та модернізація існуючих технологічних ліній
3. Виготовлення запасних деталей та вузлів для нестандартного технологічного обладнання
4. Поточне обслуговування різного технологічного обладнання Замовника
5. Виконання аварійних робіт з термінового виготовлення та заміни деталей та вузлів
6. Випуск індивідуальної та дрібносерійної продукції
7. Взаємодія з інженерними службами наших Клієнтів щодо виконання програми виготовлення та постачання деталей та вузлів якісно та у строго узгоджені терміни.

Під час проектування обладнання фахівці ВКП “Котлогаз” враховують усі особливості виробництва та існуючі потужності клієнта. Для розробки проекту використовуються автоматизовані системи проектування, які дозволяють зменшити ймовірність помилки на етапі проекту, оптимізувати витрату матеріалів, оперативно вносити зміни до проекту за бажанням Замовника.
Перед відвантаженням нестандартного обладнання та металоконструкцій Замовнику ми обов’язково проводимо контрольне складання, тестування та випробування на власній виробничій базі, що дозволяє підвищити якість та скоротити терміни монтажу.

На всю продукцію та послуги ми надаємо гарантії.

У післягарантійний період наша компанія може надавати повне сервісне обслуговування виготовленого та змонтованого технологічного обладнання.

Конкурентна перевага ВКП “Котлогаз” – виготовлення нестандартного обладнання для різних виробництв (у тому числі для імпортних технологічних ліній) у погоджений термін за договірними цінами.

ТОВ "ВКП "Котлогаз"

    ×