Будівництво

ВКП «Котлогаз» має власний будівельно-монтажний підрозділ, який виконує роботи з будівництва різних монтажних вузлів котелень, теплових пунктів та інших об’єктів паливно-енергетичного комплексу, які можуть працювати на будь-якому виді палива «під ключ». Згідно з проектними рішеннями компанія може проводити будівництво будівель від фундаменту до його зведення, проводити монтаж обладнання будь-якої складності з подальшим підключенням до інженерних мереж, налаштування системи КВП.

Вартість будівництва визначається нашим кошторисним відділом на підставі призначення, типу та потужностей об’єктів, побажань Замовника, специфіки майданчика будівництва.

Пуско-налагодження об’єктів тепло-енергетичного комплексу після монтажу/будівництва
По завершенню монтажу обладнання здійснюється підбір оптимальних режимів функціонування теплогенераторів та комплексне випробування всіх систем. Також у процесі пуско-налагодження здійснюється контроль відповідності котельним вимогам, пожежній безпеці та проектним параметрам. В результаті пуско-налагодження об’єкт здається представникам Держтехнагляду та Котлоннагляду.

Технічне переозброєння, реконструкція об’єктів паливно-енергетичного комплексу

Технічне переозброєння проводиться підвищення ККД котельні, забезпечення економії палива і автоматизації роботи котельні. У процесі реконструкції котельні замінюється застаріле обладнання. Ця робота починається з діагностики вузлів котельні, після чого розробляється проект реконструкції котельні. Далі, згідно проекту, проводиться ремонт або заміна застарілих вузлів, за потребою котли переобладнаються під інші види палива, налаштовується автоматика та проводиться пуско-налагодження.

Виробництво та монтаж утилізатора-теплообмінника відхідних газів (УТГО)

Компанія ВКП «Котлогаз» розробила та запатентувала утилізатор-теплообмінник газів відхідних, який призначений для здійснення заходів з енергозбереження шляхом підвищення ефективності використання палива в котельних установках, де є можливість проводити утилізацію тепла газів котлоагрегатів. Його застосування послужить зменшенню обсягу викидів з парниковим ефектом (СО2, Н2О) та зменшення теплового забруднення навколишнього середовища.

Компанія ВКП «Котлогаз» за бажанням Замовника здійснює монтаж УТГО, вироблених на нашому підприємстві в модульному виконанні. Монтаж УТГО, по суті, зводиться до їх розміщення на підставі котлоагрегатів та підключення до інженерних мереж. За готовності майданчика весь процес займає від одного до декількох днів.

Вартість монтажу УТГО розраховується виходячи з їх виду, потужності та габаритів, особливостей монтажного майданчика та точок підключення до інженерних мереж.

Поточне сервісне обслуговування об’єктів паливно-енергетичного комплексу
Для безперебійної роботи об’єктів у цій галузі з високим ККД необхідно дотримуватись правильного експлуатаційного режиму та забезпечувати своєчасне сервісне обслуговування. Компанія ВКП «Котлогаз» проводить технічне обслуговування всіх теплових агрегатів, планову діагностику теплових вузлів, сезонне переналаштування режимів роботи, чищення відповідних вузлів, контроль режимів роботи систем безпеки, балансування всієї системи.

ТОВ "ВКП "Котлогаз"

    ×