Узгодження

Процедура погодження та експертизи проекту об’єкта будівництва паливно-енергетичного комплексу залежить від багатьох особливостей – типу виконання, потужності, виду палива, способу розміщення, об’єкта, на якому буде експлуатуватися і багато іншого. Тому ще однією перевагою для Замовника компанія ВКП «Котлогаз» дає впевненість у тому, що проект пройде всі необхідні узгодження, при цьому без зайвих витрат, які часто походять від відсутності чіткого розуміння, що саме та в якій інстанції необхідно узгоджувати. Таким чином, ми надаємо Замовнику додаткову гарантію відсутності проблем при введенні об’єкта в експлуатацію та надалі взаємодії з контрольно-наглядовими органами.

Проектування інфраструктури:

Часто в сукупності з розробкою проекту котельні виникає необхідність спроектувати ряд об’єктів, пов’язаних з нею, таких як теплотраса, трубопровід подачі палива, для рідкопаливних котелень резервуарний парк для ПММ. компанія ВКП «Котлогаз» професійно виконує розробку таких проектів, пропонуючи Замовникам комплексне рішення.

Авторський нагляд за будівництвом котельні

Під час реалізації будь-якого проекту співробітники проектного відділу компанії ВКП «Котлогаз» професійно здійснюватимуть авторський нагляд за будівництвом. Це забезпечить повну відповідність будівельних рішень проекту, а також оперативне внесення дрібних коригувань до проекту, рішення про доцільність яких може бути прийняте безпосередньо на будівельному майданчику.

Документація на Ваш об’єкт:

Проектний відділ компанії ПКП «Котлогаз» також виконує та контролює підготовку для Замовника повного комплекту супровідної документації. Експлуатуючою організацією в обов’язковому порядку передаються паспорти на об’єкт, обладнання, димові труби тощо, дозвільні документи на проведення необхідних будівельно-монтажних робіт, сертифікати на всі використані матеріали та обладнання, виконавча документація.

Відмінною рисою підходу нашої компанії, окрім виробництва, є розробка докладної та корисної у практичному застосуванні експлуатаційної документації на об’єкт проектування з докладною документацією на допоміжне обладнання.

Наявність такої документації дозволяє нашим Замовникам без труднощів здати об’єкт в експлуатацію та уникнути проблем під час його роботи.

ТОВ "ВКП "Котлогаз"

    ×